سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۰

کنکور ریاضی، بعد از کنکور تجربی از پر متقاضی ترین گروه های آزمایشی به شمار می رود. بعد از اتمام مهلت در نظر گرفته شده برای این آزمون، داوطلبانی که سرجلسه حضور داشتند، به دنبال سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی هستند تا بتوانند پاسخ های خودشان را با کلید اولیه سوالات تطبیق داده و وضعیتشان را با استفاده از نرم افزارهای موجود برای تخمین رتبه و انتخاب رشته بسنجند.

از طرفی عده ای از داوطلبان کنکور ریاضی سال آینده که علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های پرطرفدار این گروه آزمایشی من جمله مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و … هستند، بی صبرانه منتظر انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی ۱۴۰۰ می باشند تا با نحوه طراحی سوالات این آزمون آشنا شده و با داشتن دیدی کلی نسبت به نوع و نحوه طراحی سوالات آزمون ریاضی، جهت کسب موفقیت در کنکور ریاضی اقدام به مطالعه و برنامه ریزی نمایند.

با توجه به اهمیت دسترسی به دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی 1400 برای اطلاع از وضعیت داوطلب در آزمون و همچنین جهت آشنایی داوطلبان سال آینده با نحوه طراحی سوالات، در ادامه این مقاله لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی ۱۴۰۰ قرار داده شده است.

دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۰