بسم الله الرحمن الرحیم ملت قهرمان و متدین ایران اسلامی…

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت قهرمان و متدین ایران اسلامی
باسلام و احترام و تبریک عید میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و امام صادق (ع)
همانطور که مطلع شدید در نیمه شب گذشته دولت رسما قیمت بنزین را افزایش داد. اینکه این افزایش ایا کارشناسی شده میباشد یا خیر؟ و ایا اهداف دولت تامین میشود یا خیر؟ و اساسا اهداف چه بوده و منفعت ان چه میباشد و ایا خروجی این اقدام در راستای اهداف بوده یا خیر ، سوالاتی است که اهل فن و کارشناسان مربوطه در وقت مقتضی پاسخ خواهند داد.
اما مطالبی از نگاه بنده وجود دارد که لازم است مورد توجه و عنایت ملت عزیز قرار گیرد.
در اطلاعیه وزارت نفت و شرکت پخش فراورده های نفتی مکررا این جمله << با مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا >> قیمت بنزین افزایش یافته و سهمیه بندی انجام شد.
موضوع مجهول این سناریو اینجاست . (سران قوا) مگر نه اینکه این شورا از تمام مشکلات اقتصادی کشور و مردم اگاهند؟ مگر نه اینکه سران قوا خود نفرات اصلی شورای عالی امنیت ملی کشور هستند و بار امنیتی این تصمیم غلط را میدانند؟ مگر نه اینکه سران قوا در راس مسولین کشور بار مالی و تورمی این تصمیم غلط را میدانند؟ مگر نه اینکه این تصمیم غلط و دست اوردهای تورمی ان در کمیسیونهای مجلس مکرر بررسی گشته و به پس لرزه های ان تذکراتی داده شده و مضرات ان گوش زد شد؟ مگر نه اینکه مسولین امنیتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس گرفته تا وزارت اطلاعات و شورای عالی امنیت ملی باتوجه به اتفاقات منطقه از خطرات این گونه تصمیمات بحران ساز واقفند؟
مگر نه اینکه بارها نمایندگان مجلس در طی ماه های گذشته از عدم افزایش قیمت بنزین و عدم سهمیه بندی مصاحبه های فراوان داشتند؟ و مگر نه اینکه…..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملت عزیز:
سران قوا دانسته این مصوبه را تصویب و ابلاغ نمودند. سران قوا به ملت خیانت کردند. سران قوا به ملت ظلم کردند. سران قوا به ملت بد کردند.
بین سران قوا تفاوتی هم بین روحانی و لاریجانی و رئیسی نیست. هرسه باهم تصویب کردند.
پس هر سه به ملت بد کردند.
ولی جواب بدی همیشه بدی نیست. باید هوشیار باشیم. امروز دشمنان اصل نظام را هدف گرفته اند.
حفظ انقلاب و نظام وظیفه ماست . نظام و انقلاب از جان مان ارزشمندتر است.در این تردید نداشته باشیم.
ولی انچه واضح است سران قوا با این تصمیم غلط بین خود و مردم کیلومترها فاصله انداختند.
اما به نظر حقیر نقش مجلس در این سناریو بی بدیل است. اگر نمایندگان فعلی مجلس در اسفند ماه پیش رو حمایت و رای این مردم را میخواهند مردانه جلوی این تصمیم غلط بیاستند و اگر نتیجه ای در بر نداشت از نمایندگی مجلس استعفا دهند. مردم نماینده ای میخواهند مدافع حقوق خود. اگر استعفا دادند در اسفند ماه سال جاری مردم با رای بالا انها را انتخاب خواهند کرد. و اگر بی تفاوت از این جریان گذشتند مردم به نمایندگان جدید می اندیشند و به هیچ یک از نمایندگان فعلی رای نخواهند داد. از روزهای اینده مردم به این فکر میکنند که چند ماه باقی مانده مجلس را بدون نماینده می گذرانند.
انشاءالله این اقدام نمایندگان از ادامه این تصمیم غلط جلوگیری و انرا متوقف خواهد کرد. در غیر این صورت دوستی و هم صدایی با ملت را به ارمغان خواهد اورد.
از همه عزیزانی که این نوشته را میخوانند تقاضا میشود بدون نگاه و تعصب حزبی و جناحی به صورت فراگیر در گروه ها و کانالها و شبکه ها منتشر کنند تا به گوش همه مسئولین برسد.
انشاءالله مسئولین با این تذکر به خود بیایند و تصمیمات مفید را برای ملت اتخاذ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید